Mortensen Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortensen Akadémia

Egy Elit Iskola
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Tagok
Keress Engem! Roseszaff
Keress Engem! Damienstaff
Keress Engem! Lycorisstaff
Katt rá!
FRPG Top Sites - Magyarország
Felhívások
Multi Szabályzat:
2 lány karakter után kötelezően létre kell hozni 1 aktív fiú karaktert! Továbbá aki nem Canon karakterrel regisztrál, később amennyiben multit szeretne, kötelezően Canon karit kell alkotnia.

Kiemelt Linkek
Kiemelt Társoldalak
free forum


free forum

free forum

 

 Keress Engem!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isis Markes

Isis Markes


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Mortensen Akadémia

Keress Engem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keress Engem!   Keress Engem! EmptyHétf. Júl. 02, 2012 6:28 am

Hát akkor meg is nyitnám a sort Very Happy

Keresem:

Tony (a teljes neve a megalkotóra bízva)

Kor: 18
Play by: szabadon választható, arra kérlek csak, hogy ne legyen szőke, és ne legyen egy tele tetovált, testékszeres figura se
Kapcsolatuk Isissel: Isis leges-legjobb barátja, mindig együtt vannak, és jellemre is nagyon hasonlítanak. A lány többet nem is érzett eddig iránta, és tudomása szerint Tony is „csak” a legjobb barátjaként tekinti őt, ebben azonban nem lehet biztos.
Jelleme: Jó eszű, barátságos, segítőkész. Nem áll a középpontban, de kedveli a társaságot. Imád vitorlázni, szereti a természetet is. Nem az a bulizós fajta, antialkoholista.
Rövid előtörténet: Franciaországban született 1995.-ben, egy Párizsi elit iskolába járt, ahol Isissel már rögtön a legjobb barátok lettek. Bármit megtenne a lányért, és állandóan együtt vannak. A suli elvégzése után a nyarat együtt töltik Olaszországban. Mikor Isist felveszik a Mortensen Akadémiára, ő is jelentkezni akar, de szülei nem egyeznek bele. Most azonban mégis megjelenik a suli falai között (sikerült meggyőzni a szülőket? Vagy akaratuk ellenére elment? Rajtad áll…) és Isisnek nagy örömet meglepetést okoz érkezésekor (a tanév 2. napján érkezik meg.)

Ha megalkotod kérlek nézz bele az előtörténetembe! Smile

Bármilyen egyéb kérdéssel PM-ben keress Very Happy Remélem hamar gazdára lel. Smile
Vissza az elejére Go down
Rosalind Di Angelo
Admin
Rosalind Di Angelo


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. May. 11.
Tartózkodási hely : Mortensen Magániskola

Keress Engem! Empty
TémanyitásTárgy: Keress Engem!   Keress Engem! EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:11 pm

Ez itt a karakter hirdetés helye Smile
Vissza az elejére Go down
https://elite-school.hungarianforum.com
 
Keress Engem!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortensen Akadémia :: Információk :: Iskola újság-
Ugrás: