Mortensen Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mortensen Akadémia

Egy Elit Iskola
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff Tagok
Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// Roseszaff
Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// Damienstaff
Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// Lycorisstaff
Katt rá!
FRPG Top Sites - Magyarország
Felhívások
Multi Szabályzat:
2 lány karakter után kötelezően létre kell hozni 1 aktív fiú karaktert! Továbbá aki nem Canon karakterrel regisztrál, később amennyiben multit szeretne, kötelezően Canon karit kell alkotnia.

Kiemelt Linkek
Kiemelt Társoldalak
free forum


free forum

free forum

 

 Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben//

Go down 
SzerzőÜzenet
Teresa Lazrov

Teresa Lazrov


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jun. 19.

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// Empty
TémanyitásTárgy: Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben//   Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:51 am

Név: Teresa "Tessa" Lazrov
Becenév: Tessa, "hé te ott"
Avatarkép: Ariana Grande

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// 391920

Születési hely, idő: 1994. április 22. // Glasgow, Anglia
Kor: 19
Foglalkozás: Tanuló

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// 391920

Család:
Apa: Peter James Lazrov/42/ügyvéd
Anya: Ariana Lazrov/34/énekes
Testvérek: -

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// 391920

Kinézet: Hosszú sötétvörös haja van, amit általában kiengedve, de néha napját copfokban is hord. A szeme csokoládé barna, amit sok ember szerint az édesanyjától örökölt. Bőrének a színére a karamella világosább árnyalatát lehetne mondani, ami származása miatt nem is különleges. A ruházata is önbizalom hiányos, régi, szakadt ruhák, semmi divatos. Már rég elkellene neki egy barát, aki felfrissíti a ruhatárát, és talán a személyiségét is.
Jellem: Általában egy kedves, visszahúzódó lány, akit nehéz kihozni a sodrából, és a sértéseket is csak "elnyeli". A tanulás nagyon fontos neki, könnyedén rá lehet mondani, hogy "stréber". Minnél több emberrel van együtt, annál nehezebb a feloldódása egy társaságban. Egy-egy emberrel elbeszélgetni, viszont még ő is eltud, sőt jó tulajdonsága, hogy felveszi a beszélgető partner stílusát, így nem tud senkinek sem csalódást okozni.
Érdekesség: Amióta megtudta anyja "másságát", azóta más szemmel néz rá, talán egy kicsit még irtózik is tőle. Apjával lévő kapcsolatára próbál mostantól figyelni, koncentrálni.

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// 391920

Előtörténet:
Írd le minimum 200 szóban, a karaktered életét a születésétől kezdve, családi állapotát, kapcsolatát velük, hogyan került az iskolába.

Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben// 391920

Szerepjáték példa:
Az egyedüllétem nem tartott sokáig, ugyanis nem sokkal az érkezésem után a levegőből egy másik elf szállt le mellém. Egy aranyos kislány volt, úgy hat-hét éves lehetett. A szárnya enyhén lilás árnyalatú volt, ezért erősen következtettem arra, hogy ő egy olyan elf, akit valaki más átváltoztatott, de ez engem természetesen nem zavart. Amikor a kislány bemutatkozott, egyből rákérdezett az én nevemre is, így válaszolnom kellett. -Céline. Céline de Lagardere. -mutatkoztam én is be, majd kezet nyújtottam felé, hiszen ez is egy kedves szokás. A nap rohamosan szaladt lefelé, mintha muszály lett volna neki, és talán az is. Szememet nem vettem le egy pillanatra sem a lányról, ugyanis nem ismertem, és az idegenektől valamiért mindig kiráz a hideg. Nem az, hogy nem szeretek ismerkedni, de az előadásaimon általában sok elfet megismerek, és ez a lány nincs bent az elmentett arcok között. Persze az is lehet, hogy jobb dolga is van, mint az én éneklésemet hallgatni, ezért nem feszegetem sokáig ezt a témát. -Esteledik, mindjárt sötét lesz. Mi járatban vagy erre felé, Lys? -hatás szünetet tartok, majd folytatom. -A szüleid nem fognak aggódni miattad? -kérdeztem rá, hiszen ez egy egészen természetes kérdés volt egy aggódó felnőttől. Engem soha nem engedtek el sehova sem egyedül, így nekem ez szokatlan volt. Mindig velem kellett jönnie a nagymamának, az anyunak, vagy legalább a testvéremnek, hiszen régebben még őt tartották az "istennek", mellette soha nem tévedhettem el, hiszen az már szentségtörés lett volna. De szerencsére azóta felnőttem, és nem csak a szabadságom nőtt meg, de még a testvéremmel lévő kapcsolatom is, így az életem egyre jobb irányt vesz fel. Az idő egyre hűvösebb lesz, ahogyan megy le a nap, így siettetni kellene ezt a véletlen találkozást, ha egyikünk sem akar megfázni.

http://blackmoon.forumotion.com/ - Céline de Lagardere
Vissza az elejére Go down
 
Teresa "Tessa" Lazrov //készülőben//
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mortensen Akadémia :: Karakteralkotás :: Hass, Alkoss, Gyarapíts!-
Ugrás: